HiFi.nl
 

Hepta op X-fi 2012

Hepta bestaat sinds 1955 en is gestart door Rutgers Sr. Al jarenlang houdt Hepta zich bezig met het bouwen van luidsprekers voor weergave in de huiskamer. Deze luidsprekers laten zij dan ook graag horen op de 2012 X-fi show.

Hepta neemt een keur aan nieuwe en bestaande producten mee naar de show. Een van de primeurs is de nieuwe Hepta Eight, een kleine monitor luidspreker. Volgens Hepta is deze luidspreker ideaal voor luisteraars welke weinig ruimte tot hun beschikking hebben, maar toch een groots geluid willen.

Bij de Eight heeft Hepta gekozen voor een gesloten systeem, in samenwerking met Eltim Audio. RXF condensatoren, audio luchtspoelen in een seriefilter.

Naast de Hepta Eight zijn er ook verschillende nieuwe en bestaande accessoires aanwezig van Vibrapod en Acoustic Analysing.

Kijk voor al het laatste nieuws rondom de X-fi show op de Special Page.
 
Hifidelity XS: iEar Hifidelity XS: iEar
lees meer »
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »