HiFi.nl
 

10 days of Ayon festival

Op vrijdag 10 augustus is Klinkt Beter het 10 days of Ayon festival in Gent gestart. Het Oostenrijkse merk, Ayon, bouwt al meer dan 20 jaar apparatuur waarbij buizen centraal staan, een reden voor een feestje dus! Het 10 days of Ayon festival duurt tot en met zondag 19 augustus. 

Naast verschillende nieuwe producten zullen er ook producten uit de bestaande collectie en enkele uitloopmodellen aanwezig zijn. Op het festival staan wel enkele producten in de spotlight, zoals de S-3 streamer. Een apparaat dat buizen combineert met een streamer, d/a-omzetter en een buizenvoorversterker. 

Ook de Skylla II DAC is aanwezig. Deze DAC beschikt over een ingebouwde voorversterker. Ayon heeft hierbij maar liefst vier TI PCM1704 ingezet.

 

Verder is ook de Ayon CD-T CD-Transport aanwezig en de Ayon CD-1sc. Dit is de opvolger van de CD-1s cd-speler. De vernieuwde versie heeft heel wat gelijkenissen, maar voegt XLR en USB toe.

Als laatste, maar zeker niet minste, laat Klinkt Beter ook de Ayon Spark III en Spirit III buizenversterker horen en zien. De Spark is een integrated versterker op basis van 6C33 buizen. De 6C33 is een buis die ontworpen werd door het Russische leger om te gebruiken in de MIG gevechtsvliegtuigen. Volgens Klinkt Beter biedt hij een lage vervorming, fraaie dynamiek en een holografisch geluidsbeeld.

Het 10 days of Ayon festival is gestart op vrijdag 10 augustus en loopt tot en met zondag 19 augustus. Ook zijn er speciale snelle beslissers acties tijdens het festival. 

 

Op de volgende data is iedereen welkom zonder afspraak:
- zaterdag 11 augustus 13:00 - 19:00
- zondag 12 augustus 13:00 - 19:00
- vrijdag 17 augustus 18:00 - 22:00
- zaterdag 18 augustus 13:00 - 19:00
- zondag 19 augustus 13:00 - 19:00

Op de andere dagen zijn er natuurlijk ook mensen welkom, maar dan met afspraak. 

Adres:
Klinkt Beter
Blauwe Paal 45
9230 Wetteren - België
www.klinktbeter.be
info@klinktbeter.be
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »