Sharp presenteert 3D-Blu-ray speler


Tegelijkertijd met de introductie van de AQUOS LCD TV’s met Quattron 3D-technologie presenteert Sharp de nieuwe 3D-Blu ray-speler, de BD-HP90S.

Deze nieuwe Blu-ray-speler garandeert de beste beeldkwaliteit in zowel 3D als 2D op een Sharp LCD TV. Met het zeer platte AQUOS-design is dit elegante, hoogwaardige apparaat de perfecte visuele aanvulling op het driedimensionale thuisbioscoopsysteem van Sharp. 



Of hij nu plat, rechtop, in de lengte of zijdelings wordt geplaatst – de nieuwe Sharp 3D Blu ray-speler slaat in iedere positie een prima figuur. Met het elegante, platte design is de nieuwe BD-HP90S zelf ook een blikvanger. Maar de belangrijkste taak van de nieuwe AQUOS 3D-Blu-ray-speler is uiteraard het leveren van een voortreffelijke 3D-thuiservaring in combinatie met een AQUOS LCD TV met Quattron 3D-technologie.


terug naar index


Door Redactie HiFi.nl op 02-09-2010 14:45 | IFA 2010 | 3365 x gelezen |


 
Primeur NAD C390DD Primeur NAD C390DD
lees verder »
ISE verslaggeving ISE verslaggeving
lees verder »
Test: Harman Kardon Test: Harman Kardon
lees verder »
Beeld & Projectie Beeld & Projectie
lees verder »