26/05 Naim NDS Roadshow bij New Mu... »
26/05 Kharma show bij Rhapsody »
26/05 Nieuwe Lector DAC bij Stream... »
26/05 Audio Block luistershow bij ... »
31/05 Streaming showdagen bij La S... »
01/06 Naim NDS Roadshow bij AudioX... »
01/06 Streaming showdagen bij La S... »
02/06 Streaming showdagen bij La S... »
lees meer »

Bluenote gaat verder onder Goldenote en BlacknoteHet Italiaanse hifi merk Bluenote heeft besloten om de naam voor haar producten te wijzigen in twee nieuwe merknamen: Goldenote en Blacknote. Dit laat Importeur Sneek HiFi ons weten in een persbericht.In samenspraak met het Amerikaanse platenlabel Columbia Records, dat ook eigenaar is van het fameuze jazzlabel Blue Note, heeft men besloten om een duidelijke scheiding te maken tussen software en hardware.
Van deze gelegenheid heeft de succesvolle Italiaanse hifi-fabrikant meteen gebruik gemaakt om het merk Blacknote op de markt te brengen. Dit merk richt zich voornamelijk op de steeds groter groeiende markt van diverse high end digitale bronnen en het uitvinden van diverse innovatieve oplossingen voor integratie van digitale media in hifisystemen.
De producten die voorheen onder de naam Bluenote bekend stonden, gaan nog steeds door onder de naam Goldenote. De samenwerking tussen de Italiaanse HiFi-fabrikant en het beroemde muzieklabel betekent een zekere stap in toekomst, die Sneek HiFi dan ook van harte omarmt. |




























































