Muziekliefhebber of audiofiel? Bezoek de leukste muzieksite van Nederland.
Ook voor LP's, (SA/SHM/XR)CD, accessoires en merchandise.Overzicht A/V meubelen en bevestigingssystemen.
- 11/9 Rhapsody Luistersho...
- 24/9 Hifi Trend Event bi...
- 25/9 Hifi Trend Event bi...
- 25/9 Musica-E tijdens Wo...
- 26/9 Musica-E tijdens Wo...
- 3/10 Musica-E tijdens Wo...
- Alle evenementen >>
Ultrasone Ediotion 8 Ltd. Ed.
Gepubliceerd op 30 juli 2010
Auteur: Redactie HiFi.nl © Nieuwsredactie HiFi.nl - auteur Ingezonden mededeling Ultrasone AG, de Duitse hoofdtelefoon fabrikant, introduceert de meest luxe editie van de Edition 8 hoofdtelefoon – De Edition 8 Limited. Deze bijzondere editie is gebaseerd op de originele Edition 8 en richt zich op de meest veeleisende hoofdtelefoon liefhebber met gevoel voor geluids- en bouwkwaliteit. Gezien de beperkte productie van 888 stuks wereldwijd zal deze hoofdtelefoon vooral een exclusief bezit blijven. De Edition 8 Limited is een gesloten hoofdtelefoon uitgevoerd in een combinatie van donkerbruin en zilver, voorzien van Ultrasone’s laatste S-Logic™ Plus Technologie die zorgt voor een realistische en nauwkeurige weergave die de werkelijkheid benadert.
S-Logic™ Plus
Elke Edition 8 is voorzien van een uniek eigen serienummer zodat de eigenaar exact weet welk model hij heeft van de in totaal 888 exemplaren.
ReactiesUltrasone heeft intussen ook een full size open koptelefoon gelanceerd: de Edition 10. Meer info via HeadFi: http://www.head-fi.org/forum/thread/498106/ultrasone-edition-10-announced. Door: Kees geplaatst op 04-08-2010 13:20 Delen en archiveren Recensies en productbesprekingen van Ultrasone Andere nieuwsitems van Ultrasone
Overige gerelateerde nieuwsitems
|








