HiFi.nl
 

Naim show bij Snijders Hifi

Zaterdag 11 december 2010 organiseert Snijders Hifi in samenwerking met Latham Audio een show met Naim Audio en in het bijzonder de Naim Uniti streaming producten. Op de show is bovendien, een primeur voor Nederland, de nieuwe Naim NDX netwerkspeler te zien én te beluisteren.

Tijdens de show is er een doorlopende demonstratie met:

  • De Uniti - All-in-One player
  • De UnitiQute - All-in-One player (zonder cd-speler)
  • De UnitiServe - CD kopieer machine en netwerkserver met een harde schijf van 1 TB
  • De NDX - Streaming op het niveau van de CD-X II, een primeur
  • De DAC - opwaardering voor de Uniti en NDX en andere apparaten met een digitale uitgang.

De beide Uniti systemen zullen spelen op de Neat luidsprekers. De NDX speelt met de NAC-202 voorversterker, de NAP-200 eindversterker, de bijbehorende voedingen en de Ovator 400 luidsprekers. De muziek staat voor alle spelers op de Naim UnitiServe opgeslagen. Tijdens de show wordt uitgebreid ingegaan op het weergeven van muziek via netwerkopslag, het kopiëren van CD`s naar de harde schijf en het downloaden van muziek met een hoge resolutie.


Foto: Naim NDX netwerkspeler

De show vindt plaats op 11 december van 9.00 tot 17.00 uur. Snijders Hifi is gevestigd aan Hoogstraat 137-139 in Rotterdam. Kijk voor meer informatie op de website van Snijders Hifi.
 
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Achtergrond: GameStreaming Achtergrond: GameStreaming
lees meer »
Stelt samen: iEar in Tilburg Stelt samen: iEar in Tilburg
lees meer »
Bestel: jaarboek 2014-2015 Bestel: jaarboek 2014-2015
lees meer »