HiFi.nl
 

Naim introduceert FraimLite

FraimLite is een eenvoudige, goedkopere versie van het Naim Fraim. Het onderscheid zich door de afwezigheid van de double-level base en de glazen planken.

Het Naim Fraim werd in 2002 geïntroduceerd en heeft onlangs een update gekregen, zodat de kleuren overeenkomen met die van het FraimLite. De planken van de meubels komen van dezelfde fabrikant als van de kasten van de Ovator serie. Hierdoor komen de kleuren van het meubel en de Naim luidsprekers met elkaar overeen.

Door de drie verschillende hoogtes kan iedereen het meubel zelf samenstellen. Ook kan de FraimLite worden uitgebreid met losse levels of worden gemixed met componenten van het Naim Fraim. Het FraimLite is in drie verschillende kleuren leverbaar voor de planken en twee voor de staanders.

De FraimLite zal leverbaar zijn vanaf 1 april. De prijzen verschillen per samenstelling:
Twin-pack (standaardhoogte):
Base + level 625 euro
Twee levels 680 euro

Losse prijzen levels:
Base 450 euro
Level (tall) 465 euro
Level (medium) 425 euro
Level (standard) 375 euro
 
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Achtergrond: GameStreaming Achtergrond: GameStreaming
lees meer »
Hifidelity XS: Sonos Special Hifidelity XS: Sonos Special
lees meer »
Stelt samen: iEar in Tilburg Stelt samen: iEar in Tilburg
lees meer »