HiFi.nl
 

Naim introduceert FraimLite

FraimLite is een eenvoudige, goedkopere versie van het Naim Fraim. Het onderscheid zich door de afwezigheid van de double-level base en de glazen planken.

Het Naim Fraim werd in 2002 geïntroduceerd en heeft onlangs een update gekregen, zodat de kleuren overeenkomen met die van het FraimLite. De planken van de meubels komen van dezelfde fabrikant als van de kasten van de Ovator serie. Hierdoor komen de kleuren van het meubel en de Naim luidsprekers met elkaar overeen.

Door de drie verschillende hoogtes kan iedereen het meubel zelf samenstellen. Ook kan de FraimLite worden uitgebreid met losse levels of worden gemixed met componenten van het Naim Fraim. Het FraimLite is in drie verschillende kleuren leverbaar voor de planken en twee voor de staanders.

De FraimLite zal leverbaar zijn vanaf 1 april. De prijzen verschillen per samenstelling:
Twin-pack (standaardhoogte):
Base + level 625 euro
Twee levels 680 euro

Losse prijzen levels:
Base 450 euro
Level (tall) 465 euro
Level (medium) 425 euro
Level (standard) 375 euro
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »