Philips sluit webshops

 

Ruim twee maanden geleden publiceerden we een nieuwsbericht over de interesse-stijging van Philips producten in webshops. Het Eindhovense bedrijf heeft nu echter bekend gemaakt een aantal buitenlandse webshops te sluiten.

Ondertussen heeft Philips al drie webshops in Rusland, Turkije en Zuid-Korea gesloten. Er kan nu nog overwegend in Amerika en Europa via het web gewinkeld worden. Toch blijkt uit cijfers dat één derde van de omzet afkomstig is uit Aziatische en Zuid-Amerikaanse landen, vooral omdat hier het internet snel groeit. Of Philips hier toch webshops gaat openen is nog onbekend.

De reden voor de sluiting van de drie webshops is, waarschijnlijk, omdat de verkoop van ‘Consumer Lifestyle’ producten tegenvalt. De webshops draaiden vooral om dit segment van de Philips producten. 






 
Sonos introduceert subwoofer Sonos introduceert subwoofer
lees meer »
Spectral`s Keith Johnson geïnterviewd Spectral`s Keith Johnson geïnterviewd
lees meer »
Focal Bird op de redactie Focal Bird op de redactie
lees meer »
Quad 23L Classic Loudspeakers Quad 23L Classic Loudspeakers
lees meer »