HiFi.nl
 

Holografische muziekweergave bij La Scala

Op 27, 28, 29 oktober heeft La Scala weer een aantal fraaie producten op het demo schap staan. Geheel in stijl met de steeds donker wordende dagen demonstreren zij met het buizengloed uit de lampen van de Melody buizenversterkers.

La Scala demonstreert met de voorversterker en de twee mono eindversterkers van Melody. Deze combinatie, de Pure Black 101 en de M845 zal, er niet alleen magisch uitzien maar overeenkomstig ook weergeven. Uiteraard is de weergave alleen te beoordelen op luidsprekers die geen enkele informatie achterhouden. La Scala maakt gebruik van de Totem Element Series door de Earth in te zetten. La Scala: “Deze nagenoeg filterloze luidspreker behoort tot de absolute top in wat er op luidsprekergebied te koop is. Holografische weergave is zelden op zo’n niveau geprojecteerd. Uiteraard spelen we ook vanaf de aloude en zeer geliefde zwarte schijf”.

La Scala nodigt je uit om je op deze speciale dagen te laten inspireren!

Adres
La Scala, Delicatessen in beeld en geluid
Sint Annaplein 23-24
5038 TV Tilburg
Nederland
Tel: 013-5439228
Fax: 013-5800588
Website

 

 

 

 

 

 
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »