26/05 Naim NDS Roadshow bij New Mu... »
26/05 Kharma show bij Rhapsody »
26/05 Nieuwe Lector DAC bij Stream... »
26/05 Audio Block luistershow bij ... »
31/05 Streaming showdagen bij La S... »
01/06 Naim NDS Roadshow bij AudioX... »
01/06 Streaming showdagen bij La S... »
02/06 Streaming showdagen bij La S... »
lees meer »

Home Cinema Modules op ISEOok het onlangs overgenomen en inmiddels in Nederland gevestigde Home Cinema Modules heeft zich voor de vierde maal en met een uitgebreid pakket op de recordvestigende ISE 2012 gepresenteerd. Op een stijlvolle stand toonde Home Cinema Modules haar brede scala aan productlijnen voor dedicated en integrated Home Cinema-oplossingen. Ook dit jaar blijft Home Cinema Modules bij de statement dat een bioscoopstoel niet de wereld hoeft te kosten en biedt daarmee dan ook een lijn van hoogwaardige, veelal in leder uitgevoerde, elektrisch bedienbare luxe bioscoopstoelen voor een betaalbare prijs. De inmiddels welbekende paradepaartjes van Home Cinema Modules; de HCM RomaII en Milano maakten ook dit jaar hun opwachting, trokken veel bekijks en boden ISE-bezoekers een welverdiende zit tijdens het verkennen van de stand. Ook te zien bij die verkenning: de bekendmaking van de nieuwe SoloII, de Round Up en Lounger, nieuw ontworpen zitoplossingen die de "seating" lijn van Home Cinema Modules vanaf het voorjaar zullen gaan verbreden.
Home Cinema Lifestyle Ook voor de thuisbioscoop liefhebber die liever naar een grootbeeld flatscreen kijkt biedt HCM een nieuwe oplossing; de `Flatscreen Art Cover`. Met deze oplossing heb je de mogelijkheid om het grote zwarte vlak wat verdekter op te stellen. Met een druk op de knop zakt het schilderij, of de afbeelding naar keuze, naar beneden en verandert bijvoorbeeld een 40 inch flatscreen in een prachtig schilderij.
Een van de luxe duo-zetels op de HCM stand (PHOTO40) Home Cinema Acoustics en Home Cinema Designer
(PHOTO40) Voor meer informatie kun je terecht op de website, of via emailadres info@homecinemamodules.com. Daarnaast heeft Home Cinema Modules een HiFi.nl Special Page. |


































































