HiFi.nl
 

Experience Lyngdorf ook met Pasen

Het Solosound Lyngdorf Experience Center te Bussum is op tweede paasdag geopend. Maandag 9 april a.s. kan er vanaf 10.00 uur geluisterd worden naar verschillende opstellingen.

Onder andere de volgende opstellingen kunnen bewonderd worden op deze dag: Solosound Solostatic 100 of 101 ‘Classic’ met Velodyne EQ-Max 8, aangestuurd met Advance Acoustic Map 102. Solosound Solostatic 120 met Velodyne SPL 1200 Ultra, aangestuurd met Advance Acoustic MAP 305, Lyngdorf DP 1 met Lyngdorf BW 1, met Lyngdorf DPA 1, twee stuks SDA 2175 en Lyngdorf CD 1, en nog veel meer...


Fotografie: Erna Braat

Er is een ruime muziekcollectie op vinyl, cd of via de netwerkspeler van TEAC aanwezig, maar neem vooral je eigen muziek mee zodat je weet waar je naar luistert. Solosound Lyngdorf Experience heet iedereen van harte welkom op Tweede Paasdag.

Solosound Solostatic
De Nieuwe Vaart 30
1401 GR Bussum
Website

Lyngdorf heeft ook een Special Page
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »