HiFi.nl
 

Totem op High End München

In vergelijking tot de stand die Totem had op de ISE, was die op de High End München bescheiden te noemen, maar dat betekent niet dat ze niks moois in petto hadden! Zo zijn wij zeer te spreken over de bijzondere Element speakers.

De Totem Element serie is geïnspireerd op – je raadt het al – de vijf elementen van de natuur. Hout, vuur, aarde, metaal en water komen duidelijk terug in deze bijzondere speakers.

De Element Ember uit de Element-serie speakers werden onlanks bij La Scala gepresenteerd. Ze hebben een uniek en architectonisch design. Het veelhoekige chassis heeft geen duidelijke evenwijdige lijnen, waardoor het lijkt alsof de speakers de wetten van het perspectief tarten.

De Element Ember wordt geleverd met de nieuwe Torrent 6-inch driver. De Element-serie is ontworpen om naadloos te integreren met de Stam-serie. De Element speakers zijn verkrijgbaar in de glanzende kleuren ‘dusk zwart’ of ‘ice wit’.

Voor meer informatie kun je kijken op de website van Totem. Importeur Joenit heeft ook een Special Page op HiFi.nl.

Volg hier de laatste ontwikkelingen van High End München 2012.
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »