HiFi.nl
 

NAD M51 uitpakparty bij Klinkt Beter

Klinkt Beter te Wetteren organiseert op vrijdag 11 mei een uitpakparty rondom de nieuwe NAD M51 DAC met volumeregeling en HDMI. Uniek aan deze DAC is de 35-bit 844kHz precisie en de mogelijkheid om hem als pre-amp te gebruiken. Maar de meest bijzondere feature is toch de HDMI-uitgang.

Tot voor kort was HDMI enkel toegankelijk via een surround receiver of surround pre-amp, maar nu kun je voortaan je SACD`s via een oppo dvd/blu-ray speler digitaal tot aan de M51 transporteren en zelfs blu-ray geluid in HD kwaliteit op de M51 weergeven. Een volledig 2.0 AV systeem is dus mogelijk via de M51. Benieuwd naar wat dit apparaat nog meer in huis heeft? Op HiFi.nl verscheen al een uitgebreide recensie van de NAD M51.

Klinkt Beter heet iedereen van harte welkom op de M51 uitpakparty op vrijdag 11 mei vanaf 18.00 uur. Het wordt een interactieve live workshop met mogelijkheden tot experimenteren. Gezien het aantal beperkte plaatsen, graag even van tevoren reserveren!

Klinkt Beter
Blauwe Paal 45
9230 Wetteren
Belgi

E: info@klinktbeter.be
T: +32 473 79 36 91
Website

Voor meer informatie over de NAD M51, zie dit artikelof bekijk de NAD Special Page.
 
Hifidelity XS: iEar Hifidelity XS: iEar
lees meer »
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »