HiFi.nl
 

Quad show in de Koetshoeve

Hans Koetsier van Koetsier Audio Grand Cru en Koetsier Wijnkopers organiseren een serie bijzondere presentaties van Quad geluidsapparatuur en wijnen op absoluut topniveau. De serie presentaties gaan op maandag 25 en dinsdag 26 juni om 14.00 uur van start en eindigen om 21.00 uur.

Gepresenteerd worden de Quad 24, 24P, II-forty, II-eighty en de II-integrated buizen elektronica. Samen met de QUAD electrostaten ESL-2805 en ESL-2905 en de 12L2, 23L classic en de 25L classic luidsprekers, moet het haast wel een top show worden.

Tijdens de muziek kun je genieten van de wijnen van Villa Girardi Verona ItaliŽ. De volgende wijnen zijn tijdens deze avond beschikbaar:

  • Bianco di Custoza†
  • Soave†
  • Lugana
  • Pinot Grigio
  • Bardolino Valpolicella
  • Amarone†
  • Recioto

DE KOETSHOEVE
Schoolweg 31
7924 PL Veeningen (Zuidwolde Drenthe)
Website
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »