HiFi.nl
 

HiFi.nl Luidspreker Special

Een mooi paar luidsprekers van Thiel op de voorpagina vandaag, een uitgelezen kans om onze Luidspreker Special onder de aandacht te brengen. Op HiFi.nl/luidspreker vind je al onze content uit de wereld van de luidsprekers. 

De Thiel SCS4T is een goed voorbeeld, maar ook recente recensies als die van de Dynaudio Xeo 3, de Bowers & Wilkins PM1 en de Quad 23L Classics zijn er te vinden. Ook reviews uit Music Emotion komen er voorbij, zoals de Focal Bird speakers en de Polk Audio LSiM705.

Klik op de foto om naar de Special te gaan

En daarnaast zijn natuurlijk de laatste nieuwsberichten op het gebied van speakers onderdeel van de Special, zoals de introductie van de Magico S5 en Q7, de jubileumspeakers van Wharfedale en de PSB Imagine Mini C. Of de KEF LS50`s, die we momenteel op de eigen redactie hebben staan. 

Klik op de foto om naar de Special te gaan

Om het thema Luidsprekers aan te vullen, hebben we bovendien alle recente besprekingen van versterkers en AV receivers toegevoegd. Neem eens een kijkje op onze Luidspreker Special

Klik op de foto om naar de Special te gaan
 
Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam Hi-Visit: Hi-Fi Klubben Rotterdam
lees meer »
Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030 Hifidelity XS: Onkyo TX-NR3030
lees meer »
Hifi-advies van ons team Hifi-advies van ons team
lees meer »
Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience Verslag: Sonus Faber Lilium bij AudioXperience
lees meer »