(Gesponsord artikel)


NIEUWSNAD

NAD Herfst-acties: september en oktober 2019


Redactie Hifi.nl | 24 september 2019 | Fotografie Fabrikant | NAD

Nu de herfst van 2019 officieel begonnen is, heeft importeur DALI Benelux voor de rest van september en de volledige maand oktober een aantal mooie NAD-seizoensacties in petto die het erg interessant maken om een van de winkels uit onderstaande overzicht eens te bezoeken.

"Of het je nu gaat om stereo, of meerkanaalsweergave, en of je nu liever kiest voor het gemak van online streamen of wellicht de charme van het uit een fraaie hoes halen van een 180 gram vinylpersing, bij het Canadese NAD vindt je altijd een passende oplossing!"

NAD Herfst-acties 2019

Tot en met 31 oktober aanstaande vind je bij de deelnemende NAD-dealer de volgende bespaarmogelijkheden.

  • Bij aanschaf van een NAD C558 of C588 platenspeler, krijg je de NAD PP2e phono voorversterker ter waarde van € 129 gratis.
  • Je wil eigenlijk ALLES? Streamen, massa’s aansluitingen, voldoende vermogen om iedere luidspreker goed aan te sturen? Bovendien zou je wel iets aan die matige akoestiek thuis willen doen? Dan is de met BluOS en DIRAC uitgevoerde NAD C658 in combinatie met de NAD C268 eindversterker wellicht de ideale oplossing. Bovendien nu tijdelijk extra aantrekkelijk geprijsd! Bespaar € 500 en betaal geen € 2498 maar € 1998 voor dit audiofiele ‘zwitserse zakmes’.
  • De NAD T758v3 is naast het feit dat het een stevige basis vormt voor je thuisbioscoop, ook nog eens uitgerust met BluOS streaming mogelijkheid. BluOS is het platform dat zijn oorsprong vindt in de producten van de zusterorganisatie Bluesound. Nu je tijdelijk bij aanschaf van deze receiver een Bluesound Pulse Flex2i ter waarde van € 349 gratis krijgt, is je huis direct voorzien van een tweede geluidszone.

Overzicht deelnemende dealers Nederland

Alkmaar: Tune Inn, www.tuneinn.nl
Amersfoort: HOBO hifi, www.hobo.nl
Amsterdam: Hifi Solutions, www.hifisolutions.nl
Arnhem: HOBO hifi, www.hobo.nl
Arnhem: Smits Arnhem, www.smitsarnhem.nl
Arnhem: Wifimedia, www.wifimedia.nl
Apeldoorn: HOBO hifi, www.hobo.nl
Apeldoorn: RTV Stegeman, www.rtvstegeman.nl
Axel: Echo Audio Terneuzen, www.echoaudio.nl
Beek: Hifi Limburg, www.hifilimburg.nl
Delft: Audiohuis Delft, www.audiohuisdelft.nl

Den Bosch: AudioExpert, www.audioexpert.nl
Den Bosch: HOBO hifi, www.hobo.nl
Den Haag: HOBO hifi, www.hobo.nl
Den Haag: Praalder, www.praalder.nl
Drachten: Hofma Beeld en Geluid, www.hofmabeeldengeluid.nl
Eindhoven: Audio TV Centrum, www.audiotvcentrum.nl
Emmeloord: See & Listen, www.see-listen.nl
Emmen: Musifoon, www.musifoon.nl
Enschede: HOBO hifi, www.hoboenschede.nl
Goes: Echo Audio Goed, www.echoaudio.nl
Heemskerk: Van Ingen, www.vaningenhifi.nl
Hoorn: Botman Sound & Vision, www.botman.com

Leeuwarden: Eringa Geluid, www.eringa.eu
Leiden: Overgaauw Hifi, www.overgaauw.com
Leidschendam: Lexicom Multimedia, www.lexicommultimedia.nl
Maassluis: Mastersound, www.mastersoundonline.nl
Roermond: Poulissen Audio Video Center, www.poulissen.nl
Rotterdam: 010 Hifi, www.010hifi.nl
Soest: uw Hifi Choice, www.hifichoice.nl
Steenbergen: Audioview, www.audio-view.nl
Stein: Jack Waayen Beeld & Geluid, www.jackwaayen.com
Tegelen: Stassen Hifi, www.stassen.nl
Tilburg: Bartels Hifi & Video, www.bartelstilburg.nl
Tilburg: iEar', www.iear.nl
Utrecht: AudioZaal, www.audiozaal.nl
Utrecht: hifi studio Wilbert, www.wilbert.nl
Veenendaal: Huibers elektra, www.huiberselectra.nl
Zutphen: Ben Harmsen, www.benharmsen.nl
Zwolle: Hanze Hifi, www.hanzehifi.nl

Overzicht deelnemende dealers België

Antwerpen Alpha High End www.alphahighend.be
Antwerpen Hifi Corner www.hificorner.be
Aspelare Enovo Hifi www.enovo.be
Begijnendijk Audiomix www.audiomix.be
Bonheiden DreamWorks www.dreamworks.be
Brasschaat Alpha High End www.alphahighend.be
Bree Radio Limburg www.radiolimburg.be
Brugge-Assebroek Goethals www.audiovisiegoethals.be
Brugge-St.Kruis Hifi Home www.hifihome.be
De Klinge Verheeken Beeld & Klank www.verheeken.be

Deerlijk Arnout www.arnout.be
Dendermonde Beeld & Klank Jan Ooms www.janooms.be
Diksmuide Elektro Dezwarte www.dezwarte.be
Duffel Bart Voet Beeld & Geluid www.bartvoet.be
Ertvelde-Evergem Verdegem www.verdegem.com
Geel Elektromic www.elektromic.be
Genk Wara Shop www.wara.be
Gent Wide Screen Audio www.widescreenaudio.be
Grimbergen Robberechts www.robberechtsnv.be
Hasselt Teba Hifi www.teba-hifi.be

Hemiksem De Poorter www.depoorter-audio.be
Herentals Helsen NV www.elektromic.be
Heusden-Zolder Elektro Schroeyen www.schroeyen.be
Izegem Vervaeke-Nollet www.vervaecke-nollet.be
Kapellen Van Havere Beeld & klank www.vanhavere.be
Knokke Verfaillie-Bauwens www.verfaillie.be
Kortrijk Arnout www.arnout.be
Kortrijk Broekaert www.broekaert.be

Kuurne Wynant www.wynant-electro.be
Laarne-Kalken Telesound www.telesound.be
Lier Selexion Willoque www.willoque.be
Lier Stereorama www.stereorama.be
Linkhout Xenus www.xenus.be
Machelen Vandeneede www.vandeneede.tv
Mechelen Eglantier Hifi www.eglantierhifi.net
Oostende Klank & Beeldstudio Vanden Bussche www.vanden-bussche.be
Oostmalle Home Entertainment Solutions www.hesolutions.be
Oudenaarde D&M www.d-en-m.be

Roeselare Audiolight www.audiolight.be
Schoten Hifi Corner www.hificorner.be
St-Niklaas Di Monaco www.dimonaco.be
Strombeek-Bever FOL Light & sound www.fol.be
Temse Heyman Reference www.heymanreference.be
Turnhout Alpha High End www.alphahighend.be
Waardamme Verfaillie-Bauwens www.verfaillie.be
Waregem Van Gils AV www.vangils-av.be
Zedelgem Electro Rosseel www.electrorosseel.be
Zottegem Concepts www.concepts.be
Zulte Elektrocenter Minne www.elektrominne.be

MERK

EDITORS' CHOICE