NIEUWS

Over HiFi.nl / colofon


Redactie HiFi.nl | 01 januari 2019

HiFi.nl is een publicatie van ForWard Consumer Electronics B.V.

Hoofdredacteur
Martijn Chel
E-mail: mchel@fwdmagazine.com

Executive Editor
Jamie Biesemans
E-mail: jamie.biesemans@fwdmagazine.com

Redactie Coordinator
Rob Nijman
E-mail: redactie@hifi.nl

Management/Uitgever
Gavin Verbeek
E-mail: gverbeek@fwdmagazine.com

Verkoop en accountmanagement
Ivo Meijer
E-mail: ivo@hifi.nl 

Abonnementen & Community
E-mail: abonnementen@fwdmagazine.be

Traffic Management
Heidy Hardeman
E-mail: hhardeman@fwdmagazine.com

Nieuws- en webredactie
Jamie Biesemans, Rob Nijman, Tom van Steensel, Wesley Akkerman, Sinan Kökbugur. E-mail: redactie@hifi.nl

Lijst van oud-medewerkers
Jean-Pierre Joos (oprichter), Hans Tebbens (oprichter), Marc Brekelmans, Guido de Kanter, Marco Mulders, Bart Nijman, Thomas Van Den Bossche, Onno Posthuma, Rebecca Seunis, Leon Weterings, Jasper Mijwaard, Marnix Bosman, Sanne Stenvert, Patrick van den Bergh, Philip van Deijk, Bert Dekker, Paul Delissen, Luc van Gaans, Michel Hazen, Patrick Hendriks, Ted Joos, Paul de Kok, Kilian Bakker, John Koning, Bjorn Mateijsen, Joop van Nugteren, Bert Oling, Pitje, Timo Schuurbiers, Frank Speet, Erik Vermeulen, Michel Wanner, Garmt van der Zel, Ferd Op de Coul

Fotografie
Jiri Büller, Beeldhouwers,
Robin Looy, Stefan van der Kamp

Hoofdredacteur Music Emotion
Ivo van den Broek
E-mail: redactie@music-emotion.nl

Administratie
administratie@hifi.nl

Techniek en databasemanagement
Patrick Houtman

EDITORS' CHOICE