NIEUWS

Over HiFi.nl / colofon


Redactie HiFi.nl | 01 januari 2018

HiFi.nl en Hifidelity zijn publicaties van FWD Media, onderdeel van Zhomer

Directeur: Maarten Timmers Verhoeven
E-mail: info@hifi.nl

Hoofdredacteur
Martijn Chel
E-mail: info@martijnchel.com

Uitgever
Johan Dijk 
06-15894245 

Relatiebeheer
Ivo Meijer
E-mail: ivo@hifi.nl 

Abonnementen & Community
Aniek Reuling
E-mail: aniek.reuling@hifi.nl

Traffic Management
Heidy Hardeman
E-mail: hhardeman@hifi.nl

Executive Editor
Jamie Biesemans
E-mail: jamie.biesemans@atomsk.be 

Nieuws- en webredactie
Jamie Biesemans, Rob Nijman, Tom van Steensel, Wesley Akkerman, Sinan Kökbugur. E-mail: redactie@hifi.nl

Lijst van oud-medewerkers
Marc Brekelmans, Guido de Kanter, Marco Mulders, Bart Nijman, Thomas Van Den Bossche, Onno Posthuma, Rebecca Seunis, Leon Weterings, Jasper Mijwaard, Marnix Bosman, Sanne Stenvert, Patrick van den Bergh, Philip van Deijk, Bert Dekker, Paul Delissen, Luc van Gaans, Michel Hazen, Patrick Hendriks, Ted Joos, Paul de Kok, Kilian Bakker, John Koning, Bjorn Mateijsen, Joop van Nugteren, Bert Oling, Pitje, Timo Schuurbiers, Frank Speet, Erik Vermeulen, Michel Wanner, Garmt van der Zel, Ferd Op de Coul

Fotografie
Jiri Büller, Beeldhouwers,
Robin Looy, Stefan van der Kamp

Hoofdredacteur Music Emotion
Ivo van den Broek
E-mail: redactie@music-emotion.nl

Administratie
administratie@hifi.nl

Techniek en databasemanagement
Patrick Houtman

EDITORS' CHOICE